


Від 2500шт. 20/410 розпилювачі спреї білі кнопкові пластикові діаметр 20 мм на флакони об'ємом 15 мл - 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 розпилювач спрей білий кнопковий |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Підходить на об'єм: | від 15 мл - 150 мл |
| Висота спрея над флаконом: | 40 мм |
| Довжина трубки: | 95 мм |
| Довжина трубки від прокладки до кінчика трубки: | 125 мм |
| Дозування: | 0,15 мл |
| Колір спрея: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Призначення тари | Для парфумерії |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 2,49 ₴
- Мінімальне замовлення: 2500 шт.

