




18/410 фліп-топ білий ковпачок закрутка корок на флакони від 5 до 100 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 18/410 фліп-топ білий ковпачок закрутка корок на флакони від 5 до 100 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Підходить на об'єм: | від 5 до 100 мл |
| Висота фліп-топ: | 19 мм |
| Діаметр фліп-топ: | 21 мм |
| Діаметр отвору: | 3 мм |
| Дозування: | 0,5 мл |
| Колір фліп-топ: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,52 ₴

