




20/410 Диск-топ біла кришка ковпачок закрутка корок насадка гвинтова на флакони від 30 до 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 Диск-топ білий |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Підходить на об'єм: | від 30 до 150 мл |
| Висота диск-топ: | 25 мм |
| Висота відкритого диск-топа: | 29 мм |
| Діаметр диск-топа: | 23 мм |
| Окружність: | 74 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір диск-топа: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 100 мл |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 20 мм |
- Ціна: 5,12 ₴

