

Від 1000шт. 28/410 Міні тригер білий розпилювач діаметр 28 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 1000 мл для рідини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 міні тригер білй розпилювач діаметр 28 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Висота самого мінітригера: | 65 мм |
| Ширина самого минитриггера: | 70 мм |
| Довжина трубки від прокладки: | 265 мм |
| Довжина самої трубки: | 260 мм |
| Дозування: | 0,3 мл |
| Колір мінітригера: | блакитний, білий, чорний, прозорий |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
| Тип | Флакон зі спреєм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 6,45 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

