

Від 2500шт. 18/410 розпилювач спрей чорний кнопковий пластиковий діаметр 18 мм на флакон об'ємом 5 мл - 100 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 18/410 розпилювач спрей чорний кнопковий пластиковий |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Висота спрея над флаконом: | 40 мм |
| Довжина трубки: | 70 мм |
| Довжина трубки від прокладки до кінчика трубки: | 100 мм |
| Дозування: | 0,15 мл |
| Колір спрея: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Матеріал | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 2,49 ₴
- Мінімальне замовлення: 2500 шт.

