



20/410 біла кришка + крапельник ковпачок закрутка вставка носик на флакони від 50 до 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 біла кришка + крапельник ковпачок закрутка |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Висота кришки: | 30 мм |
| Діаметр кришки: | 23 мм |
| Окружність: | 73 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | білий, прозорий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,82 ₴

