



18/410 кришка гвинтова алюмінієва металева срібляста ковпачок закрутка пробка на флакони від 5 до 100 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 18/410 кришка гвинтова алюмінієва металева срібляста ковпачок закрутка |
| Матеріал: | метал |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Висота кришки: | 14 мм |
| Діаметр кришки: | 21 мм |
| Окружність: | 61 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | срібло |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 4,42 ₴

