

Від 2500шт. 18/410 назальний розпилювач для носа спрей кнопковий діаметр 18 мм на флакон об'ємом 5 мл - 65 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 18/410 назальний розпилювач для носа |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Висота спрея над флаконом: | 59 мм |
| Довжина трубки: | 70 мм |
| Довжина трубки від прокладки до кінчика трубки: | 100 мм |
| Дозування: | 0,15 мл |
| Колір спрея: | білий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Призначення тари | Для косметики |
| Матеріал | ПП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 4,10 ₴
- Мінімальне замовлення: 2500 шт.

