



Від 1000шт. 24/410 кришки гвинтові алюмінієві металеві сріблясті ковпачки закрутки пробки на флакони від 50 до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 кришки гвинтові алюмінієві металеві сріблясті ковпачки закрутки |
| Матеріал: | метал |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 до 500 мл |
| Висота кришки: | 13 мм |
| Діаметр кришки: | 26 мм |
| Окружність: | 79 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | срібло |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 3,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

