


24/410 Дозатор золотистий золотий матовий з чорним діаметр 24 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 Дозатор золотистий золотий матовий з чорним діаметр 24 мм |
| Матеріал: | метал + пластик |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл до 500 мл |
| Висота дозатора над флаконом: | 40 мм |
| Довжина трубки: | 165 мм |
| Довжина від прокладки до кінчика трубки: | 230 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір дозатора: | золотистий золотий |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр горлечка | 24 мм |
| Тип | Флакон з дозатором |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 14,92 ₴

