




20/410 Носик білий гвинтовий пластиковий для клея ковпачок закрутка крапельник пробка на флакони від 15 мл до 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 Носик білий гвинтовий пластиковий для клея |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Підходить на об'єм: | від 15 мл до 150 мл |
| Висота носика: | 42 мм |
| Висота відкритого носика: | 44 мм |
| Діаметр носика: | 24 мм |
| Діаметр отвору: | 2.7 мм |
| Окружність: | 76 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір носика: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 6,32 ₴


