




24/410 фліп-топ чорний ковпачок закрутка кришка гвинтова корок на флакони від 50 до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 фліп-топ чорний ковпачок закрутка корок на флакони від 50 до 500 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 до 500 мл |
| Висота фліп-топ: | 22 мм |
| Діаметр фліп-топ: | 27 мм |
| Діаметр отвору: | 3 мм |
| Дозування: | 0,5 мл |
| Колір фліп-топ: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,82 ₴


