




24/410 Носики довгі чорні гвинтові пластикові для клея ковпачки закрутки крапельники пробки на флакони від 50 мл до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 Носики довгі чорні гвинтові пластикові для клея |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл до 500 мл |
| Висота носика: | 55 мм |
| Висота відкритого носика: | 54 мм |
| Діаметр носика: | 27 мм |
| Діаметр отвору: | 1.7 мм |
| Окружність: | 84 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір носика: | білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 6,32 ₴


