




Від 1600шт. 15 - 12 мл Поліпропілен (РР) напівпрозорий флакон 20/410 з крапельником і кришкою білою з контрольним кільцем
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 15 - 12 мл Поліпропілен (РР) напівпрозорий 20/410 з крапельником і кришкою білою з контрольним кільцем |
| Об'єм: | 12 мл |
| Максимальный об'єм: | 15 мл |
| Матеріал: | Поліпропілен (РР) |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Діаметр флакона: | 25 мм |
| Висота флакона: | 53 мм |
| Висота з комплектуючим: | 66 мм |
| Висота під наліпку: | 30 мм |
| Окружність: | 80 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір флакона: | білий, напівпрозорий |
| Колір крапельника і кришки: | білий |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 3,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 1600 шт.

