



24/410 Диск-топ золотий глянцевий з чорним, кришка гвинтова пластикова, ковпачок, закрутка, пробки на флакони від 50 до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 Диск-топ золотий глянцевий з чорним |
| Матеріал: | пластик + метал |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Висота диск-топ: | 27 мм |
| Висота відкритого диск-топа: | 32 мм |
| Діаметр диск-топа: | 28 мм |
| Окружність: | 86 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір диск-топа: | сріблястий, золотистий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Золотистий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 12,92 ₴

