




10 мл Димка Матовий пластиковий олівець спрей, тестер, мініатюра, атомайзер з розпилювачем, флакони
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 10 мл Димка Матовий прозорий пластиковий олівець |
| Об'єм: | 10 мл |
| Максимальный об'єм: | 10 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 15 мм |
| Діаметр флакона: | 15.5 мм |
| Висота флакона: | 119 мм |
| Висота під наліпку: | 83 мм |
| Окружність: | 50 мм |
| Дозування: | 0.06 мл |
| Колір флакона: | прозорий, димка чорний |
| Колір спрея: | прозорий, димка чорний |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для парфумерії |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 10 мл |
| Матеріал | Пластмаса |
| Діаметр горлечка | 15 мм |
| Тип | Флакон зі спреєм |
- Ціна: 10,72 ₴


