


1000шт. 24/410 Помпа Дозатор прозорий напівпрозорий під спонж діаметр 24 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 1000 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 Помпа Дозатор прозорий напівпрозорий під спонж діаметр 24 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Діаметр дозатора: | 39 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл до 1000 мл |
| Висота дозатора над флаконом: | 32 мм |
| Довжина трубки: | 250 мм |
| Довжина від прокладки до кінчика трубки: | 300 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір дозатора: | білий, прозорий, напівпрозорий |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 24 мм |
| Тип | Флакон з дозатором |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 10,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

