



1000шт. 24/410 Дозатор мильний чорний зі скобою 24 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 500 мл для мила антисептика рідини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 Дозатор мильний чорний зі скобою 24 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Діаметр дозатора: | 29 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл до 500 мл |
| Висота дозатора над флаконом: | 45 мм |
| Довжина трубки: | 180 мм |
| Довжина від прокладки до кінчика трубки: | 230 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір дозатора: | білий, чорний |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Діаметр горлечка | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 8,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

