


20/410 дозатор кремовий золотистий металевий діаметр 20 мм на флакони об'ємом від 15 мл до 150 мл для кремів гелей шампунів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 дозатор кремовий золотистий металевий |
| Матеріал: | метал + пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Підходить на об'єм: | від 30 мл до 150 мл |
| Діаметр дозатора: | 28 мм |
| Висота дозатора: | 45 мм |
| Довжина трубки: | 175 мм |
| Довжина від прокладки до кінчика трубки: | 210 мм |
| Дозування: | 0.5 мл |
| Колір дозатора: | золотистий |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Матеріал | Полімер |
- Ціна: 10,98 ₴

