




3 мл Димка Матовий пластиковий олівець, спрей флакон, тестер, атомайзер з розпилювачем, флакони
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 3 мл Димка Матовий пластиковий олівець |
| Об'єм: | 3 мл |
| Максимальный об'єм: | 3 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 15 мм |
| Діаметр флакона: | 15.5 мм |
| Висота флакона: | 72 мм |
| Висота під наліпку: | 36 мм |
| Окружність: | 50 мм |
| Дозування: | 0.06 мл |
| Колір флакона: | прозорий, димка чорний |
| Колір спрея: | прозорий, димка чорний |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПНД |
| Об`єм | 0.003 л |
| Призначення тари | Для парфумерії |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10,22 ₴


