



28/410 Диск-топ білий, кришка гвинтова пластикова, ковпачок, закрутка, пробки на флакони від 50 до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 Диск-топ білий |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Висота диск-топ: | 30 мм |
| Висота відкритого диск-топа: | 35 мм |
| Діаметр диск-топа: | 31 мм |
| Окружність: | 97 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір диск-топа: | білий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,28 ₴
- Мінімальне замовлення: 2000 шт.

