


18/410 кришка фіолетова кругла кулька, ковпачок, закрутка на флакони від 5 до 100 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 18/410 кришка фіолетова кулька, ковпачок, закрутка на флакони від 5 до 100 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Висота кришки: | 20 мм |
| Діаметр кришки: | 26 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | фіолетовий, зелений, синій, білий, чорний, червоний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 1,22 ₴

