


187шт. 1000мл/28мм Поліетилен HDPE Квадрат чорний сам флакон окремо, для антисептика пляшка, баночка, ємкість
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 1000мл/28мм Поліетилен HDPE Квадрат чорний сам флакон окремо |
| Об'єм: | 1000 мл |
| Максимальный об'єм: | 1000 мл |
| Матеріал: | Поліетилен HDPE |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Ширина флакона: | 70 мм |
| Висота флакона: | 247 мм |
| Висота під наліпку: | 210 х 55 мм |
| Окружність: | 266 мм |
| Вага: | 66 грам |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір флакона: | білий, чорний, напівпрозорий |
| Форма дна: | квадрат |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обсяг | 1000 л |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПНД |
| Тип | Флакон |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
- Ціна: 24,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 187 шт.

