


28/410 Дозатор синій з великою шляпкою діаметр 28 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 1000 мл для мила антисептика в'язкої рідини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 Дозатор синій з великою шляпкою діаметр 28 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл - 1000 мл |
| Висота дозатора над флаконом: | 42 мм |
| Довжина трубки: | 170 мм |
| Довжина трубки від прокладки до кінчика трубки: | 200 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір дозатора: | синій, прозорий, білий, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Флакон із дозатором |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
- Ціна: 4,35 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

