


Від 500шт. 28/410 Тригер прозорий ручний діаметр 28 мм на флакон об'ємом від 50 мл до 1000 мл для рідини
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 Тригер прозорий ручний діаметр 28 мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 мл до 1000 мл |
| Висота тригера над флаконом: | 58 мм |
| Довжина трубки: | 250 мм |
| Довжина від прокладки до кінчика трубки: | 255 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір тригера: | прозорий, білий, чорний |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 5,70 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.

