




28/410 Диск-топ синій кришка гвинтова діаметр 28мм пластикова ковпачок закрутка, пробки на флакони від 50 до 1000 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 Диск-топ синій кришка гвинтова діаметр 28мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Висота диск-топ: | 30 мм |
| Висота відкритого диск-топа: | 35 мм |
| Діаметр диск-топа: | 31 мм |
| Окружність: | 97 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір диск-топа: | синій, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт. |
- Ціна: 2,28 ₴
- Мінімальне замовлення: 2000 шт.

