



Від 1000шт. 28/410 Фліп-топ прозорий кришка діаметр 28мм гвинтова ковпачок закрутка на флакони від 50 до 1000 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 Фліп-топ прозорий кришка діаметр 28мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 до 1000 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Висота: | 25 мм |
| Діаметр фліп-топа: | 31 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір фліп-топа: | білий, чорний, прозорий, зелений |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт. |
- Ціна: 2,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

