


28/410 пуш-пул кришка біла гвинтова діаметр 28мм ковпачок закрутка на флакони від 50 до 1000 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 пуш-пул кришка біла гвинтова діаметр 28мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 до 1000 мл |
| Висота пуш-пул кришки: | 35 мм |
| Висота відкритого пуш-пул: | 40 мм |
| Діаметр кришки: | 31 мм |
| Діаметр отвору: | 3 мм |
| Окружність: | 95 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір пуш-пул кришки: | білий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,62 ₴

