



60мл/28мм Круглий коричневий ПЕТ флакон з білою кришкою КПВ 28/410 пляшка пляшечка з корком пробкою ковпачком
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 60мл/28мм Круглий коричневий ПЕТ флакон з білою кришкою КПВ 28/410 |
| Об'єм: | 60 мл |
| Максимальный об'єм: | 60 мл |
| Матеріал: | ПЕТ, пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Діаметр флакона: | 42 мм |
| Висота флакона: | 78 мм |
| Висота з кришкою: | 82 мм |
| Висота під наліпку: | 40 мм |
| Окружність: | 132 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір флакона: | коричневий |
| Колір кришки: | білий |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПЕТ |
| Об`єм | 0.06 л |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр горлечка | 28 мм |
- Ціна: 7,80 ₴

