



20/410 кришка червона ковпачок закрутка корок діаметр 20мм на флакони від 30 до 150 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 20/410 кришка червона ковпачок закрутка діаметр 20мм |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Підходить на об'єм: | від 30 до 150 мл |
| Висота кришки: | 17 мм |
| Діаметр кришки: | 23 мм |
| Окружність: | 72 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | білий, червоний, чорний |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Кількість одиниць в упаковці | 100 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 1,82 ₴

