


30 мл з кільцем коричневий пляшка ПЕТ флакон сам окремо пластиковий пластмасовий пляшечка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 30 мл ПЕТ з кільцем коричневий пляшка флакон сам окремо |
| Об'єм: | 30 мл |
| Максимальный об'єм: | 32 мл |
| Матеріал: | ПЕТ |
| Діаметр горловини: | 18 мм |
| Діаметр флакона: | 30 мм |
| Висота флакона: | 74 мм |
| Висота під наліпку: | 47 мм |
| Окружність: | 98 мм |
| Колір флакона: | коричневий, прозорий |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПЕТ |
| Об`єм | 0.03 л |
| Призначення тари | Для косметики |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Флакон |
| Діаметр горлечка | 18 мм |
- Ціна: 4,95 ₴

