



250 мл/28 мм Круглий коричневий ПЕТ флакон з чорною кришкою КПВ закруткою пластиковою пластмасовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 250 мл/28 мм Круглий коричневий ПЕТ флакон з чорною кришкою КПВ |
| Об'єм: | 250 мл |
| Максимальный об'єм: | 255 мл |
| Матеріал: | ПЕТ пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Діаметр флакона: | 57 мм |
| Висота флакона: | 136 мм |
| Висота з комплектуючим: | 139 мм |
| Висота під наліпку: | 90 мм |
| Окружність: | 181 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір флакона: | коричневий, прозорий |
| Колір кришки: | білий, чорний |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПЕТ |
| Об`єм | 0.25 л |
- Ціна: 9,60 ₴

