Відгуки про компанію Флакончик.ком.юа
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина С.
Як завжди все вчасно, продукція відповідає якості ! Рекомендую! Дякую 🙏
- Коментар продавця
Ірина, дякуємо Вам за прекрасний відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена В.
Все швидко і охайно!!! Дякую)
- Коментар продавця
Олена, дякуємо Вам за приємний відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталя К.
- Коментар продавця
Наталія, дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена М.
- Коментар продавця
Олена, дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСалон К.
- Коментар продавця
Дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Д.
Чудові флакони, гарно запоковано, хороші ціни. До Луцька товар приїхав за день. Рекомендую продавця однозначно!
- Коментар продавця
Ірина, дякуємо Вам за приємний відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталия Р.
Прислали быстро, качество хорошее
- Коментар продавця
Наталія, дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОльга Г.
- Коментар продавця
Ольга, дякуємо Вам за відмінний відгук!
- Коментар продавця
- Александр И.
Як і обіцяв продавцеві пишу відгук!
В принципі по замовленню питань нема (все дійшло і нормальної якості) Інша справа сам продавець. Склалось враження, що ця людина просто складовщик з якогось колхозу, а не консультант по замовленню. Виникло непорозуміння з накладною Укрпочти яке невідображалось після відправки до самого отримання. Продавець замість того, щоб заспокоїти ситуацію, бере на свої понти мов як нам можна недовіряти і так далі.
Продавець не розуміє і не хоче розуміти *біль клієнта (є таке поняття) Постійно перебиває, не дає договорити речення. Продавець своєю надмірною ініціативою і зверхністю, провокує прямо на агресію.
Хочеться ще раз порадити йому почитати розумних книжок, подивитися повчальні відео про розмовний стиль з клієнтами, які замовляють товар. А розмовляти так як він собі дозволяє, то хай зі своїми рідними які його виховали так говорить.
Не рекомендую дзвонити до цього продавця, краще замовляти через корзину і можливо, гарний настрій буде збережено!
У відповідь на цей коментар, сподіваюсь продавцеві вистачить мужності вибачитись, а не виправдовуватись розпочинаючи своє слідство. Справу закрито!- Коментар продавця
Олександр, дякуємо Вам за відгук!
Розумію Вас!
Ви праві в тому, що продовження ціє розмови немає сенсу! І ми двоє знаємо як почалася розмова і хто почав ображати і робити дуже багато роз'яснень, при тому повторювати, що в нього обмаль часу, аніж перевірити інформацію у перевізника, чому так!
Не вийшов в нас діалог! Ми зробили висновки!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛюдмила Т.
- Коментар продавця
Людмила, дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
