



50мл/20мм з кільцем квадрат прозорий флакон ПЕТ з крапельником і білою кришкою в комплекті ковпачком 20/410
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 50мл/20мм з кільцем квадрат прозорий флакон ПЕТ з крапельником і білою кришкою |
| Об'єм: | 50 мл |
| Максимальный об'єм: | 55 мл |
| Матеріал: | ПЕТ пластик |
| Діаметр горловини: | 20 мм |
| Ширина флакона: | 45 мм |
| Глибина флакона: | 30 мм |
| Висота флакона: | 77 мм |
| Висота з комплектуючим: | 92 мм |
| Висота під наліпку: | 45 х 40 мм |
| Окружність: | 126 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір флакона: | коричневий, білий, прозорий |
| Колір крапельника і кришки: | білий |
| Форма дна: | прямокутник |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 7,30 ₴

