




250 - 255 мл 28/410 Круглий флакон ПЕТ з чорним розпилювачем, спреєм пляшка пластикова, пластмасова
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 250 - 255 мл 28/410 Круглий флакон ПЕТ з чорним розпилювачем |
| Об'єм: | 250 мл |
| Максимальный об'єм: | 255 мл |
| Матеріал: | ПЕТ пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Діаметр флакона: | 58 мм |
| Висота флакона: | 127 мм |
| Висота з комплектуючим: | 155 мм |
| Висота під наліпку: | 88 мм |
| Окружність: | 183 мм |
| Дозування: | 0,2 мл |
| Колір флакона: | прозорий |
| Колір спрея: | білий, чорний |
| Форма дна: | коло |
| Виробник: | Україна, Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ПЕТ |
| Об`єм | 0.25 л |
- Ціна: 11,92 ₴

