

5 мл мірна ложка прозора для фармацевтики ліків сипучих матеріалів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 5 мл мірна ложка прозора для фармацевтики |
| Об'єм: | 5 мл |
| Матеріал: | пластик |
| Довжина: | 61 мм |
| Висота ложки: | 9 мм |
| Ширина ложки: | 33 мм |
| Дозування: | 1,25 мл |
| Колір ложки: | білий, прозорий |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 1,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.

