




28/410 КПВ Кришка біла з жовтим кільцем першого відкриття гвинтова ковпачок закрутка на флакони від 50 до 1000 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 28/410 КПВ Кришка біла з жовтим кільцем першого відкриття гвинтова |
| Матеріал: | пластик |
| Діаметр горловини: | 28 мм |
| Висота кришки: | 22 мм |
| Діаметр кришки: | 34 мм |
| Окружність: | 105 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір кришки: | біло - жовтий |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Жовтий |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення тари | Для косметики |
- Ціна: 2,16 ₴
- Мінімальне замовлення: 500 шт.

