


24/410 вставка прозора напівпрозора ковпачок діаметр 24мм закрутка корок на флакони від 50 до 500 мл
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маркування: | 24/410 вставка прозора напівпрозора ковпачок діаметр 24мм |
| Матеріал: | пластик поліпропілен |
| Діаметр горловини: | 24 мм |
| Підходить на об'єм: | від 50 до 500 мл |
| Висота вставки: | 10 мм |
| Діаметр вставки: | 21 мм |
| Діаметр отвору: | 4 мм |
| Дозування: | 1 мл |
| Колір вставки: | прозора напівпрозора |
| Форма: | коло |
| Виробник: | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Кількість одиниць в упаковці | 200 шт. |
| Призначення тари | Для косметики |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр горлечка | 24 мм |
- Ціна: 2,32 ₴

